Online képzéseink azonnali kezdéssel folyamatosan elérhetők!!!

"B" kategória most csak 370 000 Ft-os tandíjjal!!!

"B" kategóriánál 20 év alatti tanulók sikeres kreszvizsga esetén 25 000 Ft állami támogatást kapnak!!!

Dakar autós motoros iskola, autósiskola

Az autósiskola minőségpolitikája

A DAKAR 2000 Autósiskola Bt. Vác, Dunakeszi és Fót térségében folyamatosan magas színvonalú oktatási szolgáltatás nyújtásával a térség meghatározó gépjárművezető-képző társaságává kíván válni.

Célkitűzésünk, hogy szolgáltatásainkkal maradéktalanul megfeleljünk a tanulóink elvárásainak. Teljeskörű, részletes és pontos tájékoztatást adunk a tanfolyamok iránt érdeklődőknek. Tanulóink képzett és gyakorlattal rendelkező oktatóink révén sajátítják el az elméleti és gyakorlati tanfolyamok tananyagát, és készülnek fel a vizsgakövetelmények teljesítését követő önálló közlekedésre. Hallgatóink véleményét folyamatosan kikérjük, és javaslataikat mérlegelve beépítjük további tevékenységünkbe.

Kiemelt figyelmet fordítunk oktatóink kiválasztására, képzésére és munkájuk folyamatos értékelésére.

Tevékenységünket a hatályos közlekedési és felnőttképzési jogszabályok, valamint a Pest Megyei Közlekedési Felügyelet szabályzatainak betartásával és ajánlásainak figyelembe vételével végezzük.

A DAKAR 2000 Autósiskola Bt. elkötelezett a minőség mellett. Ennek biztosítása és folyamatos javítása érdekében minőségirányítási és önértékelési rendszert vezet be és működtet. A felnőttképzés minőségi követelményeinek az intézmény-akkreditációs eljárás teljesítésével tesz eleget.

A DAKAR 2000 Autósiskola Bt. Minőségpolitikáját évente felülvizsgálja és szükség szerint aktualizálja.

Sződliget, 2005. augusztus 8.

Plank Attila

Letöltések

Dakar autós motoros iskola, autósiskola Dakar autós motoros iskola, autósiskola

Szavazás

Önnek mi a legfontosabb egy autósiskolában?

Dakar autós motoros iskola, autósiskola